"Марка з моїм малюнком таки вийшла. Щоправда не в Україні. Відразу скажу, що грошей з цього я не маю. Та маю моральне задоволення ще раз тицьнути середнім пальцем в країну яка напала на мою." Так відреагував художник Руслан Горовий на те, що марку з його відомим малюнком таки випустили.
 
Нагадаємо, інфопривід - драматична історія з українською фехтувальницею Ольгою Харлан, що спостерігалася на цьогорічному Чемпіонаті світу з фехтування. У фіналі з розгромним рахунком 15:7 Ольга перемогла росіянку Анну Смірнову. Після поєдинку наша шаблістка відмовилася потиснути руку суперниці з боліт. Після комедії про образи, влаштованої москалькою, Ольгу дискваліфікували і під загрозою була її участь на Олімпіаді-2024 в Парижі.
 В підтримку фехтувальниці українці запустили челендж в соцмережах. Найбільш вірусним став малюнок Руслана Горового.  "Olga Kharlan, я намалюю вам мільйон медалей замість втраченої. Бо Ви - людина. Порядна людина, яка не тисне руку спортсменці, країна якої пускає ракети...", - написав тоді на своїй сторінці автор малюнка.

На щастя, Ольга має право на здобуток справжніх медалей.  А малюнок Горового відтепер – можна знайти не тільки в соцмеражах, а й потримати в руках.

 

 

Використано інформацію зі сторінки Руслана Горового у Facebook.