З 2020 року в Іспанії випускають серія поштових мініатюр зі стравами з різних регіонів, громад та автономних міст цієї піренейської країни. Серія має назву «Іспанія з 19 страв».

Марки відображають гастрономічні досягнення та унікальності кожного регіону.  
Крайній випуск був у травні цього року. На марці презентують регіон Мурсія та страву Кальдеро дель Мар Менор.


Варто відзначити дуже срупульозний підхід пошти Іспанії до цієї серії. Адже на окремому  сайті пошти, присвяченому філателії, ви знайдете дуже багато інформації не тільки про технічні характеристики і супровідну інформацію про марку. Велика увага приділяється самій страві. Від історії її створення, історично-географічних особливостей регіону, де вона є популярною, до детального рецепту приготування. Це – не нонсенс! Саме на сайті, пов’язаному із філателією. Іноді рецептами страв діляться ресторани тих регіонів, страви яких презентовані на марках.


Судячи з офіційних релізів введення марки в обіг – це визначна подія для самого регіону, варта уваги місцевих влад та еліт.


Словом, цікаве рішення, завдяки якому відверто популяризується і рекламується вся країна. Марки – це потуга, яка при грамотному застосуванні є досить таки ефективною.     

Використано матеріали та зображення: https://filatelia.correos.es/es/es/rincon-correos
 

Марки Іспанії на BOMARKA.

Марки про кулінарію на BOMARKA