У 2007 році в Україні випустили 91 поштову марку: 76 художніх та 15 загальновживаних сьомого випуску на тему «Ужиткові речі ручної роботи 18-19 століть».

Саме в цьому році стартувала шикарна серія до 200-річчя Тараса Шевченка., яка виходитиме до 2014 року включно.  У 2007 серію почали з виуску поштового блоку авторства Володимира Тарана. На цьому блоці з тисненням золотою фольгою ми бачимопортрет, малюнки та рядки з віршів Шевченка. Всього таких поштових блоків упродовж серії було три.

2007 - рік випуску перших персоніфікованих марок України за проєктом «Власна марка». Йдеться про поштові марки з порожнім купоном, який призначений для друкування зображень на замовлення громадян та організацій. Цю поштову мініатюру можна не тільки розглядати, а й оплатити нею письмову кореспонденцію.

Цього року випустили поштові блоки «Собаки», «Коти»,

малий аркуш «Весільні головні убори українців»,

зчіпку з 4 марок «Пелікан рожевий» (в межах проєкту WWF- Всесвітнього фонду захисту природи).

Продовжили випуски серій: «Українські храми за кордоном», «Україна – космічна держава», «Київ очима художників», «Локомотивобудування в Україні», «Народний одяг України».

Марка «Post Europ» - «100 років скаутському рухові».

Видатні українці, яким присвятили поштові марки в 2007 році: митрополит Української православної автокефальної церкви Іларіон - «125 років від Дня народження»;  композитор і диригент І.Ф. Стравінський - «125 років від Дня народження»; військовий і політичний діяч Роман Шухевич «100 років з Дня народження»; перший космонавт від Незалежної Українги Леонід Каденюк.

Важливі події та дати, в честь яких випускали марки в 2007 році: «1100 р. з часу заснування Переяслава-Хмельницького»,

«50 р. з часу запуску першого штучного супутника Землі»,

«Новий рік та Різдво», тет-беш «Назустріч Євро-2012».

2007 рік спільного випуску України та Молдови. Тема: «Збереження фауни Дністра».

Зірка серії марок 2007 року – серія малих аркушів «Українська хата» авторства Юрія Логвина.

🎨Г.А. Клещар, К.В. Штанко, Ю. Федик, М.Д. Гейко, В.В. Таран, В.С. Василенко, О.Ф. Калмиков, О.І. Тернавська, Н.М. Андрійченко, Т.Ю. Лазуренко, Л.П. Мельник, В.В. Руденко, С.М. Бондар, О.Караченцева, Г.Ю. Кузнецов, М.С. Кочубей, Ю.Г. Логвин, О.С. Легкобит, Д.Ю. Швець.