У 2006 році в Україні випустили 63 художні поштові марки та сувенірний марковий аркуш п'ятого та шостого стандартів.

У 2006 році в Україні продовжили випуски серій «Україна – космічна держава», «Київ очима художників», «Національні парки», «Локомотивобудування в Україні», «Історія війська в Україні», «Коні України», «Народний одяг України».

Випустили поштовий блок «Козацька Україна». На ньому марки з відомими козацькими ватажками – Іваном Богуном, Іваном гонтою, Іваном Підковою та Іваном Сірком.

Марка «Post Europ» - «Інтеграція очима молодих людей». На українській марці - планета Земля у Всесвіті з умовним зображенням фігурок людей, що тримаються за руки. Символ світової інтеграції в ім'я загального блага. Це – перша українська марка, яка перемогла на європейському конкурсі. Всі поштові мініатюри на аркуші надруковані зчіпками тет-беш. У філателії так називають пари марок, які перебуваю в перевернутому положенні одна до одної. Tête-bêche у перекладі з французької означає «валетом».

Видатні українці, яким присвятили поштові марки в 2006 році: авіаконструктор О. К. Антонов - «100 років від Дня народження»; художник Г. Нарбут – «120 років від Дня народження»; письменник І.Я. Франко - «150 років від Дня народження».

Важливі події та дати, в честь яких випускали марки в 2006 році: «50 р. першим поштовим маркам «Європа»; «Чемпіонат з футболу 2006р. в Німеччині»; «Саміт ГУАМ»; «750 р. з часу заснування Львова»; «Х Національна філателістична виставка «Укрфілексп» у Львові»; «День Святого Миколая»; «Новий рік та Різдво».

2006 рік спільного випуску України та Австрії. На марці – репродукція картини Т. Чишковського «Площа Фердинанда у Львові».

Зірка серії марок 2006 року – малий аркуш «Традиційні головні убори українських жінок».

Марки 2006 року створювали українські художники: О.Г.Харук, С.Г. Харук, В.С. Василенко, В.В. Таран,Т.О. Романова, С.М. Бондар, О.І. Тернавська, Н.М. Андрійченко, Г.А. Клещар, Г.Ю. Кузнецов, В.В. Руденко, О.Ф. Калмиков, Ю.Г. Логвин, К.В. Штанко, В.Зайдель, М.С. Кочубей.