У такий спосіб в Австрійська пошта відзначила 200-літній ювілей компанії Piatnik. Це – один із найвідоміших в світі виробників настільних ігор.


А починала компанія у Відні з виготовлення гральних карт. Цей бізнес заснований в 1824 році. У 1843 художник Фердинанд П’ятнік, який малював гральні карти, очолив компанію. Нині це -- родинний бізнес його нащадків. 


Після Другої світової війни, окрім гральних карт, компанія почала виробництво різних настільних ігор, пазликів та головоломок.


На цьогорічних ювілейних марках – тільки карти. Серія з варіантів туза в чотирьох мастях. Марка, якою можна оплатити поштові послуги, знімається з гральної карти.

І це ще не все. Мініатюрні аркуші з класичним дизайном Piatnik не тільки виглядають як гральні карти, але також можуть використовуватися за прямісіньким призначенням. Адже кожен аркуш є частиною набору з чотирма додатковими гральними картами відповідної масті, а саме: королів, дам, валетів і десяток. Але марками є тільки тузи. Всіма іншими ви можете тільки пограти, але за поштові послуги не заплатите. 
Набори всіх чотирьох мастей складають повну колоду з двадцяти гральних карт для гри «Шнапсен».  

 


Інформація з сайту Aвстрійської пошти. https://www.post.at/en/