ОПЛАТА

Оплату свого замовлення покупець проводить протягом 48 годин з моменту натискання кнопки "Оформити замовлення". У разі, якщо оплата не була здійснена згідно з цією умовою, замовлення анулюється.

Способи оплати замовлення:
- поповнення карткового рахунку Приватбанку через касу або термінал;

- онлайн оплата через систему платежів Liqpay.

     Поповнення карткового рахунку Приватбанку через касу або термінал
Вибравши цей спосіб оплати замовлення, наш менеджер надішле на вказану вами електронну адресу рахунок до оплати з усіма нашими банківськими реквізитами. Оплату Ви можете зробити в будь-якому відділенні банку або терміналі.

 

   Оплата через систему платежів Liqpay

Щоб розрахуватися за покупку в нашому інтернет-магазині за допомогою Liqpay, оформляйте своє замовлення, як зазвичай, а в способах оплати виберіть Liqpay (картою Visa / MasterCard) і продовжте оформлення замовлення. Система автоматично переведе Вас на сторінку оплати Liqpay, де Ви побачите вартість товару та інструкцію для оплати.

 

ДОСТАВКА

У зв'язку з воєнним станом доставка здійнюється від 3 до 35 днів. Якщо ж серед позицій, які ви придбали, будуть товари "Під замовлення", наш менеджер звяжеться з вами і повідомить про строки опрацювання замовлення.

Ми пропонуємо своїм клієнтам два способи доставки - службою доставки «Нова Пошта» або «Укрпоштою».

   1. Служба доставки «Нова Пошта»

Доставка замовлень «Новою Поштою» здійснюється по всій території України, крім окупованих територій. Свої замовлення слід забирати в пункті самовивозу. Перелік відділень, адреси і телефони просимо дізнаватися на сайті «Нової Пошти».

Вартість доставки:
Оплата за доставку здійснюється покупцем при отриманні товару. Вартість - згідно з тарифами «Нової Пошти».

Увага! Ваше замовлення зберігається на складі «Нової Пошти» безкоштовно тільки протягом 5 робочих днів, включаючи день, коли він повинен бути забраний одержувачем.

    2. «Укрпошта»

Сервіс «Укрпошти» розрахований як на клієнтів з України, так і на клієнтів з-за кордону. Свої замовлення слід забирати в поштовому відділенні.

Вартість доставки по Україні:
Вартість доставки 50 грн;
Вартість доставки за кордон:
Авіа доставка
Вартість доставки 390 грн;

 

 

Увага! Доставку «Укрпоштою» здійснюємо рекомендованим листом після передоплати.