Британці дуже цінують свій особистий простір і тому погода – найбезпечніша тема для розмов. Навіть коли ви на власні очі бачите, що йде дощ, британський етикет вимагає розпочати розмову із запитання: "Знову дощить?"
 

Оскар Уайльд вважав, що розмови про погоду ведуть ті, кому бракує фантазії поговорити про щось
інше. Але  британці полюбляють говорити про  це. Кажуть, що корені цієї звички в особливостях британської географії і давній історії метеорології.

 
Цього року національна метеорологічна служба Сполученого Королівства  відзначає 170-ту річницю .  Королівська пошта Великої Британії відзначає цю дату випуском  набору із восьми марок, що відображають історію, науку та майбутнє прогнозування погоди. Поштові мініатюри  вийшли 1 лютого.


Поштові марки  демонструють досягнення в прогнозуванні погоди за останні два століття: від метеоролога Люка Ховарда, який класифікував хмари в 1803 році, до суперкомп’ютерів і супутників, які допомагають відстежувати погоду сьогодні.

Також на одній із марок є  Барбара Едвардс, яка в 1974 році стала першою в Британії жінкою-ведучою програми погоди на телебаченні.  Саме вона проклала шлях для інших жінок у метеорології, у тому числі для своєї племінниці, колишньої канадської ведучої погоди Клер Мартін.

  «Ці марки вшановують людей і науку, що стоять за прогнозом погоди», -- сказав директор із зовнішніх зв'язків і політики Royal Mail Девід Голд.
Так що королева англійських розмов – відтепер на марках.