Війна змінила українську філателістичну історію. 
12 квітня 2022 року вийшла в обіг українська поштова марка «Русскій воєнний корабль, іді́… !» .   Її випустили  в знак вшанування героїзму українських прикордонників із острова Зміїний, які послали в правильному напрямку російський ракетний крейсер «Москва».  А 14 квітня «ваєнний карабль» затонув   внаслідок удару двома ракетами «Нептун». Це – перша вагома перемога українців над ворогом. І вона зробила українську марку-корабель найвідомішою поштовою мініатюрою світу в 2022 році.


А в Україні відновився інтерес до філателії.
Майже всі українські марки, що виходили після 24.02.2022, так чи інакше були пов’язані з війною. 
Ці марки додавали нам настрою.


Віри в свої сили.

Ці марки нагадують про звірства війни і про героїзм наших воїнів.

З цими марками ми дякували людям героїчних професій.


Крайній випуск – «І буде весна»…
На війну України з росією відреагувала і світова філателістична спільнота. В багатьох країнах світу вийшли поштові марки в знак солідарності з Україною. 


 «Мир – найвища цінність людства» - спільна тема усіх країн PostEurop за програмою "EUROPA" 2023 року.   Ці випуски – також філателістична підтримка України.
Найбільше марок про війну в Україні вийшло від від імені поштових адміністрацій  багатьох країн африканського континенту. Їх виготовляє литовська акціонерна компанія Stamperija Ltd , що має угоди з цими поштами. «Такі марки не можуть зупинити  війни, але з їхньою допомогою можуть фінансуватися благодійні організації, що допомагають постраждалим. Такі марки також є способом поширення новин  та можуть впливати на свідомість людей… Якщо відверто:  проукраїнські марки не можуть бути схвалені поштовими органами частини країн, з якими ми співпрацюємо. Stamperija намагається отримати схвалення для квазінейтральних тем: наприклад, пожежників (але із зображенням українських пожежників), літаків (але із зображенням українських літаків). Також ми популяризуємо квазі-нейтральні заклики до миру для України», - пояснили нам у компанії Stamperija Ltd . 
І ці марки залишаться в історії. І розповідатимуть, як розвивалася ця історія. Зброя, з якою ми починали оборонятися.


Про льотчиків-асів, які загинули в перші дні і тижні.

Про героїчні подвиги  наших пожежників.

Про підтримку партнерів. Про виправдані і невиправдані сподівання.

Про Залужного і Сирського.

Про те, що буде палати Кримський міст. Зверніть увагу, що марка вийшла влітку 2022, а міст горів у жовтні.

Про звільнення Херсона.

«Знаменитий» крейсер «Москва», якого потопили наші військові – лідер філателістичної уваги. Найбільший інтерес був прикутий до марки Нігеру.

А це марки від проєкту «BoUkraina» в межах програми «Власна марка». Найновіші випуски нагадують, що війна України з росією триває 10 років, і що два роки тому були перекреслені будь-які ілюзії на цивілізованість і людяність нашого агресивного сусіда.


А ще ці марки нагадують, що ми пережили Blackout.
Вшановують Героїв, які захищали Бахмут.
А – це згадка про найбільший в світі транспортний літак "Мрія", який по-варварському знищили рашисти у перші дні вторгнення.


З цими марками ми впевнені, що Кремль буде палати. І так буде.