У столиці Франції презентували поштову марку, присвячену літнім Олімпійським та Паралімпійським Іграм 2024 року. 

 На цій невеличкій поштовій мініатюрі можна роздивитися дуже багато всього: Ейфелеву вежу, Тріумфальну арку, річку Сену, олімпійський вогонь та різні предмети, які символізують спортивні змагання.  Марка втілює шану до Олімпійського руху та історично-романтичного Парижа. Малюнок виконаний в стилі   нео-ар-деко і в кольорах цьогорічної Олімпіади.


Офіційне представлення марки відбулося у поштовому відділенні La Musée в присутності міністра спорту та Олімпійських і Паралімпійських ігор Франції Амелі Удеа-Кастер та президента і головного виконавчого директора групи La Poste Філіпа Валя.  
 
«La Poste, офіційний спонсор Олімпійських і Паралімпійських ігор у Парижі 2024 року, з гордістю випускає цю символічну марку. Багата символами, вона відображає душу Ігор і дозволяє Парижу 2024 подорожувати та сяяти по всьому світу. Ця офіційна марка відзначає олімпійський дух і увічнює цю велику подію в нашій спільній історії»,  -- заявив Філіп Валь.  
Взагалі філателія та Олімпійський рух тісно пов’язані з 1896 року, тобто від Афінських ігор, які вважаються першими Іграми сучасної епохи. І Париж відіграв  в цьому неабияку роль.  До першої Олімпіади було випущено кілька мільйонів марок. Гравюру доручили зробити французькому художнику Луї-Ежену Мушону, а друк — майстерні поштових марок на бульварі Брюн у Парижі.
 
 Головна марка нинішнього олімпійського року буде введена в обіг  5 квітня і вийде тиражем 800000. 
  

Підготовлено за офіційним релізом сайту https://presse.paris2024.org/.