Знаменитий сад Кекенгоф відзначає 75-річчя поштовою маркою. Кекенгоф  -- один із найбільших квіткових садів у світі. Він знаходиться у Нідерландах муніципалітеті Ліссе .

Ця нині популярна туристична локація займає 32 гектари, розміром з 45 футбольних полів. І на всій цій площі цвіте понад 7 мільйонів цибулькових рослин. Прикрашають парк своїми яскравими барвами  крокуси, мускарі, гіацинти,  нарциси,  тюльпани.  Вони приваблюють мільйони людей сьогодні. 
1 березня цього року виповнилося 75 років відтоді, як парк вперше запрацював в якості виставки квітів, залучивши 236 000 відвідувачів. 
Цю подію пошта Голландії відсвяткувала випуском поштових марок.  Вони мають особливу стилізовану форму – у вигляді пелюстки з трикутною основою. Дизайн аркуша марки  виконав художник-графік Мод ван Россум.  


Ну, а головним моментом кожного сезону Кекенхоф є Парад квітів. Цього року  він відбудеться у суботу 20 квітня . Процесія з близько 14 паровозів і близько 30 елітних і спеціальних автомобілів, святково прикрашених тюльпанами, гіацинтами і нарцисами під музику рухатиметься містами країни. Парад починається в Нордвейку та проходить 42 км через Ворхаут, Зассенхайм, Ліссе, Хіллегом, Беннебрук і Хемстеде до Гарлема.