Трофей Yehudi-Menuhin-Trophy щорічно присуджується дизайнеру найпопулярнішої музичної марки, випущеної в минулому році. Переможців обирають усі колекціонери марок, які цікавляться музичною філателією.   
Нагорода названа на честь лорда Єгуді Менухіна. Це - відомий скрипаль, диригент і затятий філателіст.  Він народився в Нью-Йорку в 1916 році. У дев'ять років він дав свій перший сольний концерт.  Згодом як музикант об'їздив увесь світ. 
30 років з 1969 року до своєї смерті в 1999 році він був патроном Філателістичного музичного гуртка    Philatelic Music Circle. А з 1980 до 1997 року  очолював міжнародне журі щорічної премії імені Роберта Штольца, яка присуджувалася художникам за найкращу поштову марку музичної тематики.
У 2001 році було засновано премію лорда Єгуді Менухіна за найкращу марку музичної тематики.
Дві українські поштові мініатюри 2023 року представлені на цьогорічному конкурсі. Мова про марку «Вічна пам'ять!», яку створив український художник Олег Шупляк.

Також на конкурс подали одну із марок поштового блоку «Діти перемоги малюють країну майбутнього», саме – поштову мініатюру «Дорогою в майбутнє». Авторка -- 13-річна Олександра Бушинська з Одеської області.
 
Голосування триватиме до 31 липня 2024 року.  Можна обрати трьох фаворитів.
http://www.motivgruppe-musik.com/en/musik-philatelie/yehudi-menuhin-trophy/schoenste-musikbriefmarke-2023-die-kandidaten/