У 2003 році в Україні випустили 65 поштових марок, у тому числі 64 художніх та 1 стандартну поштову марку (шостий випуск). Також протягом року додатково масово додрукували стандартні поштові марки четвертого, п'ятого та шостого випуску.

Цього року не було нових серій, але продовжили випуски уже популярних добірок: «Українські народні казки»

 «Історія війська в Україні»

«Найвищі досягнення українських спортсменів»,

А також -- «Суднобудування в Україні», «Україна – космічна держава», «Київ очима художників», «Народні свята та обряди», «Народний одяг України».

Серію «Національні парки» поповнив яскравий поштовий блок з Яворівським НПП.

«Україна – регіони та адміністративні центри» - марки про Дніпропетровщину, Львівщину, Хмельниччину, Миколаївщину та Запоріжжя.

Шикарний поштовий блок з Володимиром Мономахом продовжив серію «Історія України».

«Гетьмани України». Вийшли нові марки цієї серії з Кирилом Розумовським та Іваном Скоропадським.

Справжньою родзинкою української колекції 2003 року стали поштові блоки «Сови України» та «Манявський скит».

Марка «Post Europ» - «Мистецтво плаката».

Видатні українці, яким присвятили поштові марки в 2003 році: культурно-освітній діяч, письменник, композитор М.М. Аркас - «150 років від Дня народження»; великий князь київський Володимир Мономах – «950 років від Дня народження»; оперний співак, педагог, меценат О.П. Мішуга - «150 років від Дня народження»; оперний і камерний співак Б.Р. Гмиря - «100 років від Дня народження»; прозаїк, драматург Г.Ф. Квітка-Основ’яненко - «225 років від Дня народження».

Важливі події та дати, в честь яких випускали марки в 2003 році: «2500 років з часу заснування Євпаторії»; «70 років Голодомору»; «Новий рік та Різдво».

2003 – рік спільного випуску марок України та Естонії. Тема «Шлях з варягів у греки».

🎨Марки 2003 року створювали українські художники: К.Т. Лавро, В.М. Євтушенко, Ю.Г. Логвин, В.В. Руденко, Н.В. Михайличенко, Г.Ю. Кузнецов, О.В. Штанко, В.С. Василенко, О.Ф. Калмиков, К.В. Штанко, О.С. Легкобит, О.І. Тернавська, Л.І. Корень, М.С. Кочубей.